Vítejte u Čmoudíku

Co nás čeká...

MONTE CARLO, kasíno v našich klubovnách pátek 16 hod
Datum: 23.2.

Naši sousedé a kamarádi z Modrého Šípu opět pořádají MONTE CARLO, hazard, soutěže a hry stejně jako ve slavném městě kasín a neřesti... smiley  Přijďte si v tento pátek zasoutěžit a zahrát do našich společných kluboven, podrobnosti včas napíšeme, ale zvykem je, že byste měli přijít slušně společensky oblečeni (mafiánské a jiné staré dobové oblečení vítáno, klobouky, závoje, kvádra, motýlky, kravaty...... wink ) a také vlastoručně vyrobený mafiánský (osobní) průkaz obvykle bývá potřeba. 

 

Vážené dámy a vážení pánové,
jménem našeho slavného kasina v Monte Carlu si Vás dovoluji pozvat v pátek 23. února na velkolepé odpoledne plné hazardu, skvělého pití a krásných chvil spojených s výhrami částek, o kterých se Vám dříve ani nesnilo.   
Přijďte a zkuste své štěstí, u nás vyhrává každý!

Váš famózní ředitel kasina v Monte Carlu

P.S.: Kvůli nejnovějším vládním nařízením až do odvolání platí v celém kasině prohibice, abychom Vám tuto malou nepříjemnost vynahradili, tak peníze pro počáteční vklad jsou na účet podniku.
_________________________________________________________________________________________

Sraz v 16:00 v klubovně  a konec kolem 18:30 tamtéž.

S sebou: společnské oblečení odpovídající honosnosti kasina v Monte Carlu, falešný občanský průkaz (falešnou občanku, si doma vyrobíte sami tak, aby měla velikost normální občanky, svoji fotografii (obrázek) a věk min. 18 , koukněte na občanku od rodičů a hned Vám bude jasné, jak to má vypadat :) )a spoustu štěstí do hry.

Podrobnosti s Rosťou.

 


Přihlásit na výpravu:

Jméno a příjmení(přezdívka):

Účast:

1. Sokec
2. Rosťa
Únor

Po Ut St Ct Pa So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
>
AdministrátorTOPlist
  
© 2007 - 2010 Design by  Jan Dudek - Sněhur