Vítejte u Čmoudíku

Co nás čeká...

Stříbrné Hory - třídenka na naši asociační chalupu v Jeseníkách
Datum: 7.12.-9.12.

Ahojte všichni, vzhledem k tomu, že se během poslední chvíle odhlásilo několik lidí ať již pro nemoc nebo z jiných důvodů a naopak se nepřihlásili ti, kteří ještě nedávno určitě chtěli jet, je nereálné, abychom v pěti lidech utáhli (i finančně) tak velkou chalupu, raději zaplatím storno poplatky. :-o  

Mrzím mne to, v klubovně mám vše nachystáno,  i přes nedobrou předpověď počasí (běžky určitě ne)  jsem našel adekvátní program, od chalupy vlastní přes Rýmařov, Břidličnou a Bruntál (výstava starých hraček, bazén, wellness, bowling, bruslák...), ale v pár lidech bychom nedělali nic jiného, než topili v kotli v obrovské chalupě.
Mrzí mne to a oddíl na tom bude ztratný, ale co se dá dělat...
Rosťa K.
 

 

Sraz - v pátek v 17:30 hod u klubovny (pokud se konkrétně nedomluvíme jinak). Možný počet členů je podle počtu řidičů, zatím řídí Rosťa a Šrámka = 12 míst va autech.

Příjezd tamtéž v neděli cca kolem 17 hod, určitě to upřeníme sms.

http://chalupy.a-tom.cz/chalupa/17683-stribrne-hory

Počasí vypadá spíše podzimní než zimní, takže běžky a brusle asi brát nebudeme. smiley  Pokud by se situace do pátku změnila, tak dáme vědět .Ale nebojte se, v Jeseníkách si něco najdeme!!!

Chalupu znáte, pěkná, zrekonstruovaná, s ústředním topením i krbovou vložkou...spíme na postelích (takže s sebou pouze vlastní spacáky), kuchyň je plně vybavená... 

S sebou tedy - spacák, přezutí a převlečení do chalupy, přes den kvalitní obutí a oblečení do přírody, hygienické a spací potřeby, spodní prádlo. A samozřejmě psací potřeby, vázačku, šátek... Baterku nebo čelovku. Čepice, rukavice, batůžek na výpravu, reflexní pásek... Nějaký dobrý film na dobrou noc, na flešce, můžeme vzít zase projektor a plátno...cool

Jídlo - jako obvykle - mějte páteční večeři a sobotní a nedělní snídaně plus nějaké svačinky. My uvaříme společnou teplou sobotní večeři a nedělní oběd. A samozřejmě uvaříme čajíčky kafíčka...Po cestě tam pravděpodobně zastavíme v Globusu v Opavě na nákup!

Peníze - na ubytování a elektriku a otop počítáme 240,--Kč, 240,-- Kč na cestování (předpokládáme ježdění i v sobotu po Jeseníkách) a nějaké peníze na společné jídlo ana případné vstupné, takže max. do 600,--Kč, pokud se obejdeme bez vstupů, tak nějaké ty desetikačky vrátíme!!!

 

Podrobnosti řešte s Rosťou!


Přihlásit na výpravu:

Jméno a příjmení(přezdívka):

Účast:

1. Vašek
2. Rosťa
3. Šrámka
4. Jana
5. Miki
Prosinec

Po Ut St Ct Pa So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
>
AdministrátorTOPlist
  
© 2007 - 2010 Design by  Jan Dudek - Sněhur